دانشگاه ,امام ,شوند ,توانند ,تحصیل ,دانشجویان ,دانشگاه امام ,المللی امام

معاون آموزشی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) گفت: زائران دانشجوی دانشگاه های غیرانتفاعی سراسر کشور می توانند از سال تحصیلی جدید به مدت یک نیمسال، از دوره آموزشی در دانشگاه امام رضا(ع) شوند.

به گزارش آستان نیوز، مجتبی بهنام با اشاره به این مطلب عنوان کرد: بنا به دستور حجت الاسلام و المسلمین رئیسی؛ تولیت آستان قدس رضوی با هدف تشویق و ترغیب دانشجویان به امر زیارت و بهره مندی هر چه بیشتر آنان از فیوضات معنوی بارگاه منور رضوی، دانشجویان دانشگاه های غیرانتفاعی خارج از مشهد می توانند یک نیمسال از دوران تحصیل خود را به عنوان مجاور حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) در این شهر سپری کنند.
وی با تاکید بر اینکه برگزیدگان علمی و فرهنگی در اولویت پذیرش دانشجوی میهمان هستند، ادامه داد: از هر دانشگاه غیرانتفاعی پنج دانشجو می تواند در صورتی که در یکی از رشته های مشابه رشته های دانشگاه امام رضا(ع) در مقاطع مختلف مشغول تحصیل هستند، یک نیمسال تحصیلی را در شهر مقدس مشهد به تحصیل مشغول شوند.
معاون دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) با اشاره به امتیازات این طرح گفت: در این طرح دانشجویان می توانند از خوابگاه رایگان برخوردار شوند و تنها شهریه متغیر از آنان دریافت می شود.
گفتنی است؛ دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) دارای دو مجموعه مستقل آموزشی ویژه برادران و خواهران در پردیس های اسرار و رضوان، 60 عضو هیئت علمی، 400 استاد مدعو و 60 رشته مختلف در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

منبع اصلی مطلب : قدمگاه حضرت رضا(ع) در شهرستان بهبهان
برچسب ها : دانشگاه ,امام ,شوند ,توانند ,تحصیل ,دانشجویان ,دانشگاه امام ,المللی امام
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : زائران دانشجو می توانند میهمان دانشگاه امام رضا(ع) شوند